Plánované akcie

Chválové stretnutia:

Každý utorok o 18.30 hod. – Woship night v Trnave

Pozývame ťa na pravidelné stretnutia v Trnave s názvom Worship night (večer uctievania). Dvojhodinové stretnutie pozostáva z modlitby chvál, svedectva a krátkej témy.  Tešíme sa na teba každý utorok o 18.30 hod. v Študentskom domove Petra Pazmáňa – miestnosť na prvom poschodí. Miestnosť nájdeš na Google maps kliknutím tu.

Víkendové kurzy:

Kurzy našej evanjelizačnej školy budú od februára 2018 prebiehať v našom novom evanjelizačnom centre v Bučanoch neďaleko Trnavy. Miesto nájdete na mape tu. Na kurze je aj možnosť  detskej služby, ubytovanie zatiaľ nie je možné, plánujeme ho v budúcnosti. Bučany sú spojené s Trnavou pravidelným autobusovým spojom.

Začiatok: typicky začíname v piatok o 18.00 hod.
Koniec: obvykle kurz zakončíme obedom v  nedeľu o 13.00 hod.

26. – 28. január 2018 – Kurz Kerygma+Svedectvo

Kurz Svedectvo spolu s kurzom Kerygma sú pokračovaním kurzu Filip.  Obidva kurzy sme spojili do špeciálneho kurzu. Kurz Svedectvo dáva nielen návod, ako správne svedčiť o Bohu, ale aj roznecuje srdce veriaceho, aby sa stal ozajstným svedkom Pánovho zmŕtvychvstania. Kurz Kerygma zase predkladá základné prvky týkajúce sa toho ČO hlásať, PREČO hlásať a AKO hlásať. Pokladá veľmi dôležitý biblický základ a je úvodom k dlhšiemu kurzu Pavol, ktorý v rozšírenej forme učí ako ohlasovať Krista jednoducho, plodne a kreatívne.  Prihlásenie na tento kurz nájdete tu.

 

24. február 2018 – Stretnutie Školy Ezechiel

 

23. marec – 25. marec 2018 – Kurz život v dokonalosti

Tento kurz je jedným z novších kurzov v našej komunite, veľkej obľube sa teší najmä v Mexiku.  V živote veriacich často prichádza k momentu, že v snahe o pokrok na duchovnom chodníku nenachádzajú správnu cestu. Prešľapujú na mieste a nevedia, ktorou cestou sa vybrať. Tento formačný kurz dáva odpoveď na to, ako účinne rásť v spoločenstve vedený Božím Duchom. Prihlásenie na tento kurz spustíme už čoskoro.

 

21. apríl 2018 – Stretnutie Školy Ezechiel

 

25. – 27. máj 2018 – Kurz Filip

Tento kurz je základným kurzom a bránou k ostatným kurzom Evanjelizačnej školy. V súčasnom svete sa o Ježišovi veľa hovorí. Je však možné o ňom nielen počuť, ale aj ho stretnúť ako živú osobu? Ak je pravda, že Ježiš je živý, prečo to vo svojom živote nezakúšam? Kurz Filip je jedinečnou trojdňovou skúsenosťou s živým Bohom, ako nám ho predstavuje Biblia. Prihlásenie na tento kurz spustíme už čoskoro.

 

23. jún 2018 – Stretnutie Školy Ezechiel