Plánované akcie

Chválové stretnutia:

Každý utorok o 18.30 hod. – Worship night v Trnave

Pozývame ťa na pravidelné stretnutia v Trnave s názvom Worship night (večer uctievania). Dvojhodinové stretnutie pozostáva z modlitby chvál, svedectva a krátkej témy.  Tešíme sa na teba každý utorok o 18.30 hod. v Študentskom domove Petra Pazmáňa – miestnosť na prvom poschodí. Miestnosť nájdeš na Google maps kliknutím tu.

Víkendové kurzy:

Kurzy našej evanjelizačnej školy prebiehajú na fare v Križovanoch nad Dudváhom. Na kurze je zabezpečená celodenná strava, ak nebývate v okolí Trnavy, je možnosť ubytovania.

Začiatok: typicky začíname v piatok o 18.00 hod.
Koniec: obvykle kurz zakončíme obedom v  nedeľu o 13.00 hod.

26. – 28. január 2018 – Kurz Kerygma+Svedectvo

Kurz Svedectvo spolu s kurzom Kerygma sú pokračovaním kurzu Filip.  Obidva kurzy sme spojili do špeciálneho kurzu. Kurz Svedectvo dáva nielen návod, ako správne svedčiť o Bohu, ale aj roznecuje srdce veriaceho, aby sa stal ozajstným svedkom Pánovho zmŕtvychvstania. Kurz Kerygma zase predkladá základné prvky týkajúce sa toho ČO hlásať, PREČO hlásať a AKO hlásať. Pokladá veľmi dôležitý biblický základ a je úvodom k dlhšiemu kurzu Pavol, ktorý v rozšírenej forme učí ako ohlasovať Krista jednoducho, plodne a kreatívne.  Prihlásenie na tento kurz nájdete tu.

 

3. marec 2018 – Stretnutie Školy Ezechiel

 

23. – 25. marec 2018 – Kurz Život v dokonalosti

Tento kurz je jedným z novších kurzov v našej komunite, veľkej obľube sa teší najmä v Mexiku.  V živote veriacich často prichádza k momentu, že v snahe o pokrok na duchovnom chodníku nenachádzajú správnu cestu. Prešľapujú na mieste a nevedia, ktorou cestou sa vybrať. Tento formačný kurz dáva odpoveď na to, ako účinne rásť v spoločenstve vedený Božím Duchom. Prihlásenie na tento kurz nájdete tu.

 

14. apríl 2018 – Stretnutie Školy Ezechiel

 

5. máj 2018 – Opekanie pod Smolenickým zámkom

V sobotu 5. mája o 13.30 vás pozývame na posedenie pri jedle a dobrom pive v tieni stromov v Smoleniciach. Miesto sa nachádza na poslednej odbočke vľavo pred stúpaním k Smolenickému zámku.

 

24. jún 2018 – Stretnutie Školy Ezechiel

V nedeľu 24. júna vás pozývame na štvrté stretnutie Školy Ezechiel ročníka 2017/2018. Stretnutie je otvorené pre všetkých a bude spojené aj so svätou omšou. Hosťami bude Valerio Svegliati a o. Fabrizio Ballanti. Toto stretnutie sa uskutoční v nedeľu 24. júna 2018 v Kultúrnom dome v Šelpiciach – kúsok od mesta Trnava.

8. júl 2018 – Návšteva Oázy v Sklenom

V nedeľu 8. júla vás pozývame na celodenné stretnutie do Oázy v Sklenom. Spoznajte našu internú komunitu a jedinečný život zasvätených bratov a sestier.